Czym jest stabilizacja narodu?

Stabilizacja narodu jest wtedy gdy daje się czas na naukę wszystkich o nowych przepisach które można zmieniać i dobudowywać nie za często dla oswojenia i ładu obywateli (niektórzy potrzebują dziesiątek lat by się oswoić). Poznałem psychologię tłumu nad rozwojem całego ciała narodu. Wtedy w polityce, sejmie, senacie, narodzie, potrzebny jest spokój nad decyzjami z Bogiem który nas wszystkich nosi sobą. Ale żeby dobudowywać nowe zasady systemu, trzeba mieć czas na prawo i edukację jako coś gdzie dążymy do ideału potrzeb obywateli by było owocnie. Młodzi ludzie nie zrozumieją tego, mają szkołę i studia, ludzie próbujący się utrzymać też nie będą mogli przyswajać co chwilę nowej polityki. Każdy z nich potrzebuje spokoju, a nie myśleć o przepisach co chwilę nowych, oddalając się od żądania i planu na Ziemi dla dobra wspólnego. Dlatego tak namawiałem, o edukacji, Bogu Stwórcy, wizjonerstwa, kreacji, budownictwa i utrzymania, wojska, i uproszczenie polskiego do komunikacji by kiedyś mieć moc porozmawiać z Bogiem i współpracownikami o psychologi tłumu nad rozwiązaniem. Dlatego zostawiałem komentarze u Premiera Morawieckiego, kilku polityków, i artystów na instagramie. Ja jestem podróżniczym wymiarów i światów, tak jak my wszyscy. Choć żeby tak było musimy się nauczyć zasad.

Miłość i nienawiść odpada. Wtedy wszystkie grupy i instytucje psują porządek w kraju i obywatele chcą zmian, a najbardziej młodzi i ludzie w średnim wieku, by mieć czas na prawidłową decyzję która pomoże w całym kraju a nie tylko u jednostek gdzie każdy ma swój inny świat. Centrum Polski jest Warszawa.

Syrena Warszawska, omawia że jest za prawem i walką w słusznej sprawie, i że jej umiejętności są oswojone z życiem. Woda to oznaka i źródło życia z której przybyła.