KLUCZ

DUSZA JEST Zbudowana z: Twierdzy Logicznej (wiedzy na temat wyszukując), umysłu (pilota zainteresowania, też ma swoje zachcianki), historii zmysłów i ich potrzeb, ciała (w którym można umieścić zmysły które uczą obcowania z nim i duchem), wszystko kreuje wraz z Nami BógRodzic, więc jesteśmy częścią Boga, uświadom to sobie. Ale czym jest KLUCZ? Wiedzę z Twierdzy Logiczej można zapisywać, i ją przekazywać, zależy od umysłu który jest kreatorem wiedzy wraz z wzbogacaniem jej.

Aby umieć czytać kto co spisał, musi być spisane prostym językiem, jak i na temat. Aby ktoś się zainteresował tematem nie może żyć w lęku i nienawiści, TO JEST KLUCZ. A teraz ten sam KLUCZ musimy używać wśród wszystkich których mieszkamy by też tak ich widzieć ułatwiając drogę do współpracy nad aglomeracjami.

Moim zdaniem KLUCZEM na inflację musi być rozwiązanie które zadowoli wszystkich. Brak pieniędzy na godne życie wśród przyszłych pokoleń jest prognozą na agresywną pogodę historii przyszłej. Czemu Agresywną? Za drogie mieszkania i materiały budowlane, obserwuję tą tematykę od kiedy zacząłem widzieć. Inflacja ruszyła na rynku mieszkaniowym od Rozpadu Komuny w Polsce, która miała miejsce w 1989 roku. Mieszkania i materiały Poszły w górę Pięciokrotnie w przeciągu 30 lat, ale w Tych czasach jak urosną o dwa razy więcej, to już będzie 10 razy więcej od rozpadu komuny. A ile się zarabiało 30 lat temu? albo 10 lat temu? Każdy inaczej zarabiał i zarabia. Dlatego pierw patrzymy na najuboższych, ponieważ trzeba im pomgać, a jak pomóc?? najuboższym trzeba dać warunki jak i nauczyć przydatnych umiejętności. Jak przecież klasie średniej dziś trudno też o warunki. Też przybyło do Polski ponad 3 miliony Obywateli Ukraińskich licząc na schron. Tak wiemy, domem jest cały glob, kosmos, ale survivalowiec potrzebuje swojej świątyni czyli mieszkania z odpowiednim metrażem, jeśli chce się rozwijać. Żyć w terenie też można, ale tu chodzi aby wykonywać pracę, i mieć dobre życie z Bogiem. Musimy wiedzieć że to nasze, żeby wiedzieć że jest się w domu mogąc odpoczywać myśląc o przyszłości. Polacy też potrzebują. W Tych czasach tylko Bogacze wymieniają się mieszkaniami, domami, jak i mają ich dużo w posiadaniu. Klasa średnia musi zbierać całe życie na mieszkanie spłacając kredyt. Bo tylko od klasy średniej można dostać kredyt na mieszkanie czy dom, więc wszystkim którym Ciężko, trzeba się starać o mieszkanie socjalne, kawerlka na start jest też dobra. A co z zarobkami w przeciągu 30 lat? są dwukrotne ok., proste też powstało dużo nowych specjalizacji dobrze płatnych które się rozwijają, dzięki czemu można dużo zarabiać i jest łatwiej. Ale wiecie, tak naprawdę buntują się mądrzy jak i zachciankowcy. Ja mam zachciankę aby każdy żył z godnością a to możliwe, nawet jak będzie wojna, i po wojnie, to też będę miał tą zachciankę bez zmian.

Ale wiecie, ostatnio dużo myślę co jest powodem największego zadowolenia. Jest to kilka rzeczy. Miejsce do mieszkania jak i działka, miejsce wypoczynku. Ale materiały budowlane w górę, paliwa w górę, mieszkania w górę. Co zrobić? Trzeba zresetować system jak z filmu “ELYSIUM”. Jak? Aby zamienić ceny mieszkań, i wynajmu. Ale jak? Jeśli Prezydent ustali powiedzmy ceny mieszkań na tysiąc złotych za metr kwadratowy, a wynajem mieszkań za 20 zł za metr kwadratowy w całej polsce tak samo, to starych ruin mieszkań nikt nie będzie chciał kupować jak i wynajmować za tą samą cenę, więc je się zburzy i postawi nowe, większe przytulniejsze. Krajobraz. Ponieważ wtedy stopujemy infację materiałów budowlanych, i lepiej mniej surowców wywozić z kraju, w kraju trzeba budować dla siebie i przyszłych pokoleń. Pamiętajcie o KLUCZU, Wy nie stracicie nic na tym Polacy, Cały czas będziecie mieć swoje domostwa i mieszkania które podarujecie najbliższym przyszłym pokoleniom i pociechom, Tylko jest minus z kredytami, trzeba je spłacić ponieważ Umów z Bankami nie da się rozwiązać, wiedzieliście na co Się piszecie Silni Polacy z mieszkaniami!wiedząc że można oszacować wartość wnętrza mieszkania i za nią doliczyć:) Pamiętajcie o KLUCZU. Jeśli ktoś by chciał sprzedać mieszkanie za więcej groziłoby to karą z strony Państwa. Tu Polskę trzeba ratować. Choć to by było w Polsce jeśli Prezydent chciałby dopomóc. Tylko prezydent to może, a ja nim nie jestem. Domy to już inna działka, tu oszacowuje się materiały z których dom został wykuty jak i przestrzeń niezabudowaną.

A co z żywnością i cenami w Polsce? Nikt się nie urazi na Zmniejszanie Cen, Ponieważ każdy będzie mógł kupić mieszkanie Czy Dom. Ponieważ w tych czasach wiekszość goni za tymi standardami. Mieszkanie mógłby jedynie kupić obywatel/ka Polski, jak i osoba na Azylu. Polacy powinni otrzymywąć grunt po ukończeniu szkoły, do tego trzeba wyciąć dużo drzew, Sosen, to nie są silne drzewa, a można je przerobić na domostwa, polska ma taaaak dużo surowca, że nie można zabraniać planować polskę z surowcem na zapotrzebowanie z głową. Potrzebujemy więcej szkół budowlanych. Też głowy państw powinny wiedzieć w co lepiej inwestować, i każdy wie że teraz trzeba szkolić do budownictwa wydobywania surowca by obniżyć ceny w przyszłości. Ważne rozwijać technologię, ale też trzeba się na niej znać w miarę by inwestycja nie wyrządziła szkód.