“Ktoś”

Ktoś to etapy. Ktoś to MY. Ktoś nie może być niedobrym dla Ktosiów, ponieważ nie chcemy aby ktoś w przyszłości, w większej ilości pokoleń, poprostu nie cierpiał, poprzez to czego Ktosie nauczają i zostawiają po sobie.


Wybieramy każdego dnia. Dzisiejsza szkoła uczy aby nosić w głowie informacje o świecie, gdzie nie każdy raport – teoria – jest sformułowana właściwie, mówiąc o marzeniach w wolnym czasie, bez zasad które uczą utrzymać naród właściwie. Nam potrzebna szkoła która pomoże Narodowi. Ale jakby tak uczyć prawa I paragrafów od 4 klasy podstawówki, myśląc że dane pokolenie ominie świat kryminalny, mogłoby się udać. Oczywiście mając wpływ na prawo które jest w rozwoju, a fakty i badania naukowe, rejestrując wszystko, choć to od więzi z Bogiem zależy Twoje zdrowie fizyczne i psychiczne, a czasami dla postoju by dojrzeć. Prowadzi każdego, choć jak mrówka myśli tylko o mrowisku, to mrowisko funkcjonuje. Ale mrówka nie ma reklam po drodze z miejsca na miejsce. My jesteśmy na wyprawie gdzie kluczem jest odrzucić wszystkie reklamy z świata który znamy, a poczuć się jak na wyprawie, podróży, przygodzie, kształtując siebie jako stabilnym, świadomym, przejmującym się i dokładającym się aby dane miasto miało lepiej, aby gmina miała lepiej, aby wioski miały lepiej, wszystkie okręgi, województwa, natura, państwo, kontynent, planeta.
Ale czym są podświadome reklamy w niewłaściwym czasie? Miejscem wyboru, jak i nałogu, lub irytacją. Każdy jest innego korzenia, ale prawda jest taka że powstaje nowy etap w cywilizacji, w kontakcie z cywiliziacjami myśląc o całym globie. Nowa era gdzie młodzi i emeryci się przyglądają a reszta utrzymuje lub szkodzi.