“Dziś ciężko o dobry przykład…”

   Nie zabraknie też innej formy przekazu gdzie jest wiele rad i smutnych informacji nad stanem obecnym naszej cywilizacji. Więc co jest dziś złym przykładem? Wejdźcie na filmy dla dorosłych, filmy dokumentalne z wojen, jak i filmy i teledyski przedstawiające przemoc i przekleństwa to zobaczycie na własne oczy, czego tak naprawdę nie polecam.

Czego moim zdaniem mogą się uczyć umysły dla dobra przyszłych pokoleń aby nie było zamieszek jak i ataków wraz z buntami? Proste potrzebujemy matematyki, architektury, budownictwa wraz z wiedzą o wydobywaniu surowców, majsterkowania aby otworzyć umysł na czyn, potrzebujemy też informatyki, fizyki, gramatyki, natury z geografią, biologii uproszczonej, mechaniki, gimnastyki, nauki o niesieniu pierwszej pomocy, jak i najważniejszej z nauk “Historia zmysłów duszy i właściwe feng shui”. Czyli tak naprawdę nauka o budowie duszy i jej życiu w świecie wraz z zapoznaniem z Bogiem że to właśnie On nas trzyma przy życiu w ciągłej kontynuacji starając się nas poruszać z wolną wolą pod to co jest dookoła nas gdzie od informacji wokół zależy rozwój naszych dusz. Historia w szkole jest zbędna, a archeologia w internecie daje więcej zainteresowania poza nią. Więcej nie trzeba. A czemu tak mało aż do liceum i w całym liceum? To jest wszystko to czego potrzebuje człowiek do tworzenia cywilizacji i właściwego rozwoju. Większość innych działów jako hobby aby młodzież zawsze tętniła życiem. Chemia, medycyna, i wiele innych specjalnych dziedzin pod przysięgą już na studiach. Najlepsza start paczka jaka może być. Uczeń będzie miał czas na siebie i będzie prawdziwym wszechstronnym ludziem.

Nie zapominajcie, wszystkie przyszłe pokolenia są trzymane w rękach Boga, Naszego Stwórcy, gdzie tworzy nas w kontynuacji. A to otoczenie i w nim zawarte informacje wpływają na rozwój naszych dusz jak i bieg cywilizacji. Nooo ileż można, i na jak długo będziemy wystawiać w trudnych czasach przyszłe pokolenia na życie jak w piekle czyli w złym przykładzie swych nadpobudliwości wobec losowych Braci i Sióstr, odczuwając przestrzeń w chaosie naprawdę mało zmieniając właściwie. Mam już dość, i chcę zacząć działać dla dóbr przyszłych pokoleń. Gdzie pierw musimy zacząć trwale nauczać dany lud do współpracy jak i namówić go do poświęcenia swego życia tu na tej planecie dla przyszłych pokoleń. Ważne wspólnie odrzucić z siebie zły przykład, a przyszłe pokolenia będą mogły się napędzać o życiu dla przyszłych pokoleń wraz z nami o wspólnym celu. To zaowocuje w nasze dobre życie jak i tych co będą później. Przez to wszystko w miejscu gdzie otrzymuję choć trochę spokoju mam czas aby czasami skrycie płakać nad nami wszystkimi widząc iż źle i pochopnie a jednocześnie myśląc że mądrze prowadzimy naszą cywilizację często zostawiając nieświadomie chaos poprzez rozłamy zachcianek, wierzeń, stylu bycia, jak i pragnień w każdym narodzie… gdzie forma przekazu z swej istoty jest wieloznaczna… gdzie wielu bierze do siebie to co chce gubiąc się w próbie zrozumienia właściwego trybu do bytu rozwijającej się cywilizacji.

Logika bez świętej logiki jest toksyczną logiką…

   Po zdobywaniu amerykańskiego snu i tak każdy się ocknie wśród sklepów, hal, boisk, bloków, domów, wąskich uliczek, szybkich samochodów, motorów, nad głową samolotów. Rozglądając się na nowo czy coś się ruszyło, uciekając przed czasem w sferę swojego bytu. Zapominając o wspólnym bycie… Gdzie ruch walczących o jedność między wszystkimi? Gdzie walczący o nową dopracowaną edukację młodzieży która jest niezbędna? Gdzie walczący o więcej siedlisk wypoczynkowo-rozwojowych 24 na dobę dla osób prywatnych? Gdzie miejsce na nas w życiu doczesnym? Zamknęliśmy się w sferze iluzji i naszych pragnień, nie zwracając uwagi na nasz dom, dzielnice, miasto, region ,województwo, kraj, kontynent, planetę, w miejscu gdzie nie rozumiemy przybyszów z innych planet którzy zostawiają metafory na polach, a one omawiają z czym musimy się pojednać aby było lżej przyszłym pokoleniom, tak samo jak nam samym. A czasami chcą podtrzymać na duchu. Ciekawostka… Wiecie, sprzęt którym wyparowują wodę z zbiorów tworząc jednocześnie piktogramy może wysuszyć całą wioskę z wody, w jeziorze tak jak i z człowieka… Ogólnie akcja. Ponieważ tego nie używają przeciwko ludziom. Choć były nowinki o wysuszonych krowach w USA, opowiadając zabobon o bestii demonie która je pożerała bez zostawiania śladów. A najprawdopodobniej był to wielkości laser breloczek który wyparowuje wodę. W miejscu gdzie jednego dnia my na tej planecie zabijamy miliony zwierząt. A istoty z obcych planet przedstawiamy jako krwiopijne bestie. A to my tak wyglądamy przed nimi. Nie rozumiem opętania ludzi. To ludzie ludziom zgotowali ten los. Jakbyśmy się opierali na sobie, na kontakcie w Duchu Świętym, mądrości i życzliwości to byłoby pięknie. I tak sobie mam i też nie rozumiem już naprawdę krzyku polskiej młodzieży w polskim Rapie jak i ogólnoświatowym. Walczą tylko o swoje ego, tylko o to jacy mogą być w oczach innych, gdy rozdziewiczenie “podnieta” nowych brzmień mija, gdy psychologia jednostek przemija… gdzie młodzież ponosi emocjonalnie zmieniając stan organizmu fundamentu państw, a tam wiele osób może tracić smak z przesilenia stanów emocjonalnych jak i ich karuzeli. Większość nas będzie chciała być bardziej opanowana przyjmując swoje prawdy o miejscu w jakim się znaleźliśmy tworząc swą osobę na biegu. Gdzie przesilenie kulturowe stanie się jak erupcja wulkanu dla standardu życia obywateli “Ziemia”. Nie zapominając że też jest wielu tu życzliwych jak i biegłych w swych czynach dla dóbr narodów i też się martwią o swe dzieci wraz z przyszłymi pokoleniami… Jakby się słuchało muzyki z nieba, a nie z głośników, to jakby wyglądała? Po…