“Ktoś”

Ktoś to etapy. Ktoś to MY. Ktoś nie może być niedobrym dla Ktosiów, ponieważ nie chcemy aby ktoś w przyszłości, w większej ilości pokoleń, poprostu nie cierpiał, poprzez to czego Ktosie nauczają i zostawiają po sobie.

Ale i tak ten Ktoś jest na zawszę. Więc, aby Ktosie dobrze miały, dobrze jakby szkoła od 4klasy podstawówki przygotowywała do pracy wszechstronnej, aby dziecko do czasu liceum lub szkoły zawodowej już było gotowe na pracę dla Narodu umysłem. Praca powinna być tylko państwowa, a jakby była branża budowlana państwowa wraz z wydobywaniem i przetwarzaniem surowca, w najbliższej okolicy w wszystkich okręgach, to byśmy nigdy się nie nudzili, bylibyśmy silni, nikt niebyłby wykorzystywany w pracy. Zdrowy obywatel to zdrowy naród. Każdy zawód potrzebny w państwie musi być pielęgnowany przez państwo. Najlepiej jakby zostawić szefów i pracowników, a państwo zajęłoby się każdą firmą nie zwalniając pracowników, gdzie stawka jest zwiększana od czynności i funkcji danej osoby. Każda firma miałaby swą siedzibę. Tu musimy wszystko rozwijać. Każda siedziba musi mieć miejsce i zajęcia dla uczniów i praktykantów. Praktykanci i uczniowie muszą mieć stypendia, zachętę do pracy. Sklepy też muszą być państwowe. Jak wiemy tylko Państwowe może przetrwać dla przyszłych pokoleń aby wiedziały że byliśmy jednymi z tych co dołożyli się aby miały dobrze. Mamy tyle obywateli że można byłoby pracować 6 godzin w miejscach fabrycznych i wydobywania surowców, na roli, w budownictwie, w pracy urzędowej, w sklepie, w ośrodkach terapi w stronę właściwego bytu dla narodu. No ogólnie w pracach fizycznych nie trzeba dłużej pracować, chyba że po godzinach z większą stawką, chodź w ośrodkach mogą być tylko dwie zmiany w ciągu doby aby osoby potrzebujące odpoczynku nie były podatne na za szybkie zmiany. Szefowie i kierownicy musieliby pracować ok. 12 godzin. Szefowie i kierownicy muszą mieć czas na dbanie o siedziby jak i współpracę w Państwie z innymi siedzibami. Praca umysłowa wymaga poświęcenia ponieważ tym się żyje, i trzeba cały czas nosić w głowie. To prawie jak praca 24/7. Szkoła musi być połączona z każdą siedzibą i młodzi uczniowie muszą zwiedzać i się wypytywać. Praca to lepsze życie, życie bez pracy to skomplikowane życie.

Wybieramy każdego dnia. Dzisiejsza szkoła uczy aby nosić w głowie informacje o świecie, gdzie nie każdy raport – teoria – jest sformułowana właściwie, mówiąc o marzeniach w wolnym czasie, bez zasad które uczą utrzymać naród właściwie. Nam potrzebna szkoła która pomoże Narodowi. Ale jakby tak uczyć prawa I paragrafów od 4 klasy podstawówki, myśląc że dane pokolenie ominie świat kryminalny, mogłoby się udać. Oczywiście mając wpływ na prawo które jest w rozwoju, a fakty i badania naukowe, rejestrując wszystko, choć to od więzi z Bogiem zależy Twoje zdrowie fizyczne i psychiczne, a czasami dla postoju by dojrzeć. Prowadzi każdego, choć jak mrówka myśli tylko o mrowisku, to mrowisko funkcjonuje. Ale mrówka nie ma reklam po drodze z miejsca na miejsce. My jesteśmy na wyprawie gdzie kluczem jest odrzucić wszystkie reklamy z świata który znamy, a poczuć się jak na wyprawie, podróży, przygodzie, kształtując siebie jako stabilnym, świadomym, przejmującym się i dokładającym się aby dane miasto miało lepiej, aby gmina miała lepiej, aby wioski miały lepiej, wszystkie okręgi, województwa, natura, państwo, kontynent, planeta.
Ale czym są podświadome reklamy w niewłaściwym czasie? Miejscem wyboru, jak i nałogu, lub irytacją. Każdy jest innego korzenia, ale prawda jest taka że powstaje nowy etap w cywilizacji, w kontakcie z cywiliziacjami myśląc o całym globie. Nowa era gdzie młodzi i emeryci się przyglądają a reszta utrzymuje lub szkodzi.