Czemu Coronavirus?

CORONAVIRUS COVID-19 jest całkiem możliwie z powodu przesilenia cywilizacyjnego po to aby zmniejszyć liczbę ludności na naszym globie w miejscu gdzie młodzi ludzie przestaną wypruwać sobie flaki o mieszkania.

W miejscu gdzie umierający zwalniają mieszkania potrzebującym młodym którzy to o to mogą wiele się przyczynić w rozbudowie cywilizacji. Wielu młodych dziś którzy chcą się dokładać i prowadzić życie z Bogiem właściwie nie ma dachu nad głową a to samo już nam przedstawia że coś jest nie tak tu u nas na globie. Próbuję zrozumieć czemu virus odbiera młodych, myślę że chodzi o manipulację poprzez otoczenie w którym młodzi się znajdują i stają się bardziej poplątani, całkiem możliwe że dla Naszego Rodziciela jest nie po drodze w takim położeniu i woli reinkarnować taką osobę w inne miejsce aby nie marnować czasu nad jej ukształtowaniem wraz z zrozumieniem w świecie. Coś mi się zdaje że wiele osób Nasz Rodziciel odbierze za życia tu na ziemi aby bieg cywilizacji nie był zagładą poprzez przesilenie ludności jak i pogubione wartości w celu utrzymywania łona przyszłych pokoleń. Sytuacja jest napięta ponieważ pogubiliśmy wartości w cywilizacji jeśli chodzi o jej utrzymywanie i rozwój właściwy z dobrem dla wszystkich istot żywych jak i przyszłych.

Świadomość potrzeby tworzenia bytu tworzy feng shui a dane feng shui tworzy różną świadomość z innym przyswajaniem umiejętności tych których będą wśród niego się znajdować. Dlatego trudniej nam o globalizację z powodu iż każde feng shui w każdej aglomeracji miejskiej wraz z wiedzą w niej zawartą wytwarza oddzielną kulturę przy innym zrozumieniu, tam musimy być prości jak dzieci aby dane kultury mogły ze sobą mieć kontakt bez konfliktów. Jest jedyne lekarstwo. Zapewnić każdemu dobrobyt i wartości. Ale aby do tego dobrego doszło musimy praktykować wszystko dobre dla cywilizacji i dusz w niej żyjących znając nauki o tym co ma wpływ na świadomość jak i dobre życie pokazując że coś robimy w świetle dobrego przykładu a otrzymamy w tym świetle naśladowców.

W tym miejscu poczynając życie w rzeczywistości A poczynając życie w czyśćcu czyli w powtarzaniu się tego samego życia mając „deja vu” które po wcześniejszym ukryciu naszych wspomnień przez Boga zaczynamy na nowo przeszłe życie krok po korku a dane „deja vu” przedstawia nam jacy byliśmy i jak się odczuwaliśmy z postrzeganiem wszystkiego dookoła. Reinkarnacja czyli pójście do nieba według wierzących osób których jest to pierwsze wcielenie w świecie kreowanym przez Stwórcę Kosmosu a tak naprawdę przez tego którym jest Nasz Rodziciel.

TO WSZYSTKO UKAZUJE NAM ABY SIĘ NIE PRZYWIĄZYWAĆ DO OSÓB KTÓRE ZNAMY A BYĆ OTWARTYM DO KAŻDEGO ROZMAWIAJĄC I CZYNIĄC Z MYŚLĄ O DOBRZE DLA WSZYSTKICH JAK I O DOBRZE DLA PRZYSZŁYCH POKOLEŃ. TYLKO Z NASZYM RODZICIELEM MOŻEMY WIEDZIEĆ CO ROBIĆ W CZASIE GLOBALIZACJI KONTEMPLUJĄC I POCZYNAJĄC OD WIEDZY STWORZENIA KTÓRĄ SAMI ZDOBYWAMY NIE CZYTAJĄC I NIE SŁUCHAJĄC INNYCH OSÓB A UKŁADAJĄC ŁAMIGŁÓWKI W GŁOWIE W CELU DOKŁADANIA SIĘ W CYWILIZACJI DLA NAS JAK I PRZYSZŁYCH POKOLEŃ. WAŻNE ABY NIE KRZYWDZIĆ ISTOT W DOMU BOŻYM I DBAĆ O WIEDZĘ O ŚWIECIE ZNAJĄC PRAWDY BOŻE PODOBNE DO TYCH KTÓRE ZAWARTE SĄ W DEKALOGU CHOĆ TRZEBA JE TROCHĘ ZMIENIĆ NA:

  1. JEST JEDEN I TYLKO JEDEN BÓG NASZ RODZICIEL Z KTÓRYM MOŻEMY UTRZYMYWAĆ KONTAKT. A ON NAM PSYCHOLOGIEM, RODZICIELEM JAK I STWÓRCĄ.
  2. NIE ZABIJAJ
  3. NIE KRADNIJ
  4. NIE ZADAWAJ KRZYWDY BLIŹNIEMU SWEMU PONIEWAŻ BÓG NASZ RODZICIEL PROWADZI KAŻDEGO TWORZĄC GO. ZADAJĄC BÓL BLIŹNIEMU SWEMU ZADAMY TEŻ BÓL NASZEMU RODZICIELOWI.
  5. BÓG CHCE KAŻDEGO ZDOLNYM JAK I WSZECHSTRONNYM DLA DOBRA KAŻDEJ ISTOTY ŻYWEJ CZYLI BLIŹNIEGO W CZASIE PRZYSZŁYM JAK I TERAŹNIEJSZYM. ZNAJĄC TE ZASADY KAŻDY BĘDZIE PRZEZ KAŻDEGO WSPIERANY JAK I POZDRAWIANY.

Więcej nie trzeba, więc wielkie HIGH FIVE w waszą stronę. 🙂

A – w teorii kreskowej litera alfabetu założycieli większości państw w Europie z pochodzeniem aż od państw morza śródziemnego. A to znak w stylu znaków chińskich oparty na kreskach, przypomnę że na początku były tylko duże litery które były drugą wersją egipskich hieroglifów a one też są metaforami. Więc każda litera to metafora łącząc ze sobą metafory tworząc z nich obrazy bagażu doświadczeń w głowie jak i celów w celu: wiedzy praktycznej życia, szlifowania bagażu informacji które są tak jakby systemem wiedzy systemu. Tak było w Europie. Wielu mówi że istnieje Masoneria, MAS I SUM w późniejszym rozwoju aż od Sumerów.

Na przykład B – to miejsce w którym można się najeść i tam żyć. Łącząc flagę czyli łącząc port wraz z pełnym brzuchem. Y – jako drzewo które jest miejscem dającym życie o wiedzy konsekwencji lekkomyślności w utrzymywaniu i napędzaniu się, będąc jednocześnie mądrym miejscem. BY czytając BI – z norweskiego to: MIASTO. M – miejsce do chodzenia w grupach, parach, jak i przywiązanie i utrzymanie wraz z trzymaniem. I – żeby łączyć i trzymać czyli być w pionie. A – bezpieczny dom, schronienie na nogach, mądre S. S – elastyczność, zwiedzanie, komunikacja. T – symbol łączenia, jak i symbol mądrości poczynając analizowaniem od poznania dobra jak i zła. O – harmonia, cyrkulacja. Tym jest Miasto i tam to trzeba wiedzieć.

A

Virus wyszedł od nietoperza aby przypomnieć że tylko ślepi jak nietoperze, krwiopijcy, niszcząc wartości stworzenia do istot żywych, używając komunikatów jak echolokacja nie widząc nic jednocześnie sprowadzając cywilizację do upadku chcąc zabijać tylko w celu konsumpcji. Gdzie utrudnia to w psychologii tłumu skłaniając do zapomnienia szacunku w stronę każdej istoty żywej, oddalając nas w utrzymaniu naszych wartości do stworzenia nie zabijając istot żywych.

„Virus pochodzenia w większości od patogenów z nietoperza”

Podczas swej mutacji otarł się o łuskowca i zmutował się w nim. Bóg Nasz Stwórca może mówić tym że ciężka sytuacja do rozbrojenia i nie można nawet pogłaskać ponieważ dziś nie można rozleniwiać (stamtąd nic nie wynosimy i nie jesteśmy wstanie się dokładać dla dobra ogólnego w czasie przemian dążących myślą i czynem w kierunku globalizacji dla lepszego standardu życia przyszłych pokoleń pełnych w wszechstronność jak i w wartości utrzymując uczucia do świata czyli serce). Sytuacja napięta pamiętając że nic nie można nikomu nakazywać a po prostu nauczać, wspierać jak i wspólnie sobie zapewniać dobrobyt.

„Nie lękajcie się”

Plan jest taki:

MYŚLMY MY młodzi jak i ci silni o zebraniu wspólnie sił i miejsca do dalszego utrzymywania z myślą o edukacji, rozwoju jak i przemyślanej budowy miejsc w których żyjemy myśląc aby cywilizacji nie czekała zagłada i aby przyszłe pokolenia miały lżej skreślając pośpiech i zawirowania z wachlarza czynności. Coś mi się zdaje że Rodziciel Nasz Stwórca chce nas przyzwyczaić do krótszej wyprawy na ziemi zmieniając nam całą wymianę wszystkich komórek w ciele człowieka które to o to mogą przyczynić się do zmiany DNA chcąc nam skrócić życie z powodu że nie dajemy sobie rady w utrzymaniu cywilizacji z emerytami w miejscu gdzie ich posiadłości są zapotrzebowaniem u młodych. Wszystko po to aby standard życia cywilizacji się zmienił na lepszy z myślą o przyszłych pokoleniach jak i tego aby nasz gatunek nie wyginął i się nie męczył. PS. Jeśli wszystko będzie ruszało się poprawnie w cywilizacji Nasz Rodziciel będzie mógł przywrócić nam dłuższe życie jako człowiekowi w rozwoju cywilizacji.

To wszystko mówi nam że życie globalne to ciągłe szukanie czyli eksperyment do czasu jak uda się ułożyć eden w każdym miejscu. Kosmici mówią że są dłużej więc nam nie grozi i nic nam nie grozi, i mamy życie po życiu 🙂

Synonimy to już nie teoria kreskowa tylko słowa stworzone na domysłach a to tworzy niezrozumienie w świecie. Nie może ich być z powodu różnorakiej kultury w kulturach, np. jeden z synonimów w każdej kulturze oznacza co innego. I tam nie może ich być jeśli chcemy wszyscy globalizacji i ładu. Era synonimów pomogła stanąć na nogi większości kultur aby dotrwały do momentu kiedy się spotkają z wszystkim przy kontakcie ze sobą na danej planecie w przebiegu rozbudowy cywilizacji. Synonimy już są nie potrzebne z powodu iż szkodzą w świecie tłumaczeń.

„DO WIDZENIA” w teorii kreskowej i jego przykład:

D: Mrowisko a celem prawa cywilizacja, O: harmonia i cyrkulacja, W: razem z Bogiem tu na dole czyli na ziemi, I: trwać w łączeniu a nie dzieleniu, D: uważnie w cywilizacji z słusznymi wyborami, Z: o dużym bagażu doświadczeń, E: jak i celu nauczania zbierania plonów, N: będąc skupionym z tym bagażem doświadczeń tu w życiu z myślami o ziemi jak i z myślami Naszego Stwórcy które wyrażane w stworzeniu naszego świata, I: łącząc i nie zapominając o, A: bezpiecznym domu na nogach czyli mądrym.

PS. Teraz mamy dużo czasu na kontemplację tego co było właściwe a szkodliwe w biegu cywilizacji. I mamy możliwość w czasie kwarantanny na planowanie tego jak ruszać się w odpowiedni ruch po jej upływie. Jak już wiemy Nasz Stwórca tworzy ten świat z ułamka sekundy na ułamek sekundy, Kosmos jest układanką domino a w nim jest możliwa magia. Sam magik nie jest magikiem który po prostu jest świadkiem magii wychodzącej z niego lub poza nim i próbuje zrozumieć wydarzenie z powodu iż zawsze jest nowym zjawiskiem, a przy poznaniu z Stwórcą można wspólnie planować widząc że początek prac jak i koniec był już przed nami zaplanowany w zależności od sytuacji. Wtedy Bóg Nasz Rodziciel musi nas bardzo dobrze znać czyli musimy być w wszechwiedzy ukształtowani poczynając od filozofii o tym jak stworzył świat i co dziś ma na myśli tworząc jak tworzy. To nasz Stwórca decyduje o tym że tytan jest trwały a wapno kruche. Zarządza fundamentem odporności człowieka jak i kosmosu. Więc jeśli broń biologiczna jest wyprodukowana to i tak Nasz Rodziciel ustala kiedy kto trafi na broń biologiczną tworząc magię w postaci pojawienia się virusa gdzie będziemy świadkiem zdarzenia. Odkrywców Bóg prowadzi tak jak wszystkich innych w świecie kreowanym właśnie przez Niego, dosłownie każdy jest odkrywcą, tam musimy zacząć od kontemplacji o tym jak Stwórca nas stworzył a czemu nas tworzy z myślą że jest na zawsze tak samo jak i my możemy być na zawsze, będąc pewnie na zawsze i wiedząc że wszyscy w kosmosie jesteśmy Jego dziećmi zaczynając rozumieć o tym że ruch cywilizacji jest ważniejszy od naszego prywatnego bytu i ważne w niej zapewniać każdemu dobrobyt aby miał czas na Boga Naszego Rodzicielska jak i słuszne wybory. Wszystko po to aby nabyć stabilny fundament do dalszych kontemplacji na temat cywilizacji i jej kształtu wiedząc że dziś nie każdy kto decyduje o jej rozwoju nabył ten ważny klucz.