“Ziemia nie jest jedyną planetą z życiem w naszym układzie słonecznym”

Ciekawostka: Jeśli planeta “Ziemia” okrążałaby słońce w 365 dni, poruszałaby się bardzo szybko.

Droga do słońca jest kolosalną a co dopiero je okrążyć.

My widzimy ciągle te same gwiazdy na niebie więc jesteśmy po jednej stronie słońca wraz z wcześniej znanymi nam planetami od Merkurego aż do Plutona i możemy je obserwować z większości dziejów ludzkości przez ponad tysiące lat.

Te planety już były znane najstarszym cywilizacjom na naszej planecie co daje do zrozumienia że odległość mało się zmieniła między nimi a Ziemią, wtedy te kilka planet jest planetami układu słonecznego ale małą częścią wszystkich planet.

Koniunkcje planet są spotykane poprzez obracanie Ziemi wokół własnej osi z pochyleniem które odpowiada za pory roku i pojawieniu się widocznej koniunkcji z różnych terenów naszego globu.

Jowisz i Pluton spotykają się 3 razy w Gwiazdozbiorze Koziorożca: 4 kwietnia, 30 czerwca i 12 listopada 2020 r.

Sam fakt przedstawia iż dane planety są w tym samym miejscu 3 razy w przeciągu roku. Tak jakby okrążały słońce 3 razy, raz szybciej, raz wolniej, lub po prostu tak sobie wisiały w miejscu, a poprzez zmianę nachylenia Ziemi są tylko wtedy widoczne.

Myślę że Ziemia krąży dookoła słońca nawet przez ponad miliard lat o ile w ogóle krąży dookoła niego.

Całkiem możliwe że po drugiej stronie słońca jest więcej planet jak i obok, dalej, wzwyż i w dół. Są dla nas nie widoczne jak i nieznane.

Myślę że kosmici odwiedzający naszą planetę są z tego układu słonecznego co nasz a na znakach polnych w zbożu poprzez metafory przedstawiają iż znają się z wieloma planetami na których jest życie.

My może od Merkurego do Plutona to nawet nie procent przestrzeni planet które są dookoła słońca. I wierzę że kosmici są z tego układu co my. Możemy o nich usłyszeć z wielu dziejów ludzkości jak i z tego co pozostawiali i pozostawiają od czasu do czasu po sobie na kręgach w zbożu w postaci wiadomości które dano mi zwiedzić w internecie doszukując się prawdy.

Dzisiejszy zbiór myśli jak i analizy mej nad stanem układu słonecznego logicznie w odpowiedzi pozytywnej ukazuje nam że mogę mówić prawdę, a nasze Słońce może rozświetlać więcej niż 100 planet i na niektórych z nich może być życie tak jak u nas na planecie “Ziemia”. Tam musimy przyjąć do wiadomości iż planety te wcale nie muszą okrążać słońca, a słońce je odpycha i przyciąga kręcąc nimi w bezruchu. Wiedząc to teoria Kopernika byłaby wadliwa. Chyba że krążą wszystkie planety dookoła słońca przez ponad miliard lat a tego już nie jesteśmy wstanie śledzić.

Jakby ziemia okrążała słońce co 365 dni każdego dnia byśmy oglądali inne gwiazdy na niebie, a my widzimy ciągle te same dzięki którym pierwsi żeglarze nie gubili się w drodze z miejsca do miejsca przepływając morza i oceany.

Opracował i udostępnił DesertMan∆ twórca NauczajmyZrozumienia.PL

Księżyc obraca się dookoła ziemi w przeciągu około 27,3 dnia z tego co podają Ziemskie Podręczniki. Z moich analiz księżyc obraca się w stronę słońca, a Ziemia go wypycha za siebie utrzymując na swej orbicie. Ziemia się obraca z pochyleniem wokół swej osi więc z jednego miejsca nie będzie widoczne zaćmienie słońca podobno co 27,3 dnia.