„Ziemia nie jest jedyną planetą z życiem w naszym układzie słonecznym”

Ciekawostka: Jeśli planeta „Ziemia” by okrążała słońce w 365 dni, poruszała by się bardzo szybko.

Droga do słońca jest kolosalną a co dopiero je okrążyć.

My widzimy ciągle te same gwiazdy na niebie więc jesteśmy po jednej stronie słońca z wcześniej znanymi nam planetami od Merkurego do Plutona i możemy je obserwować z większości dziejów ludzkości przez ponad tysiące lat.

Te planety już były znane najstarszym cywilizacjom na naszej planecie co mówi że odległość mało się zmieniła między nimi a Ziemią, wtedy te kilka planet jest planetami układu słonecznego ale małą częścią wszystkich planet.

Koniunkcje planet są spotykane poprzez krążenie Ziemi wokół własnej osi z przechyleniem które odpowiada za pory roku i pojawieniu się widocznej koniunkcji z różnych terenów naszego globu.

Jowisz i Pluton spotykają się 3 razy w Gwiazdozbiorze Koziorożca: 4 kwietnia, 30 czerwca i 12 listopada 2020 r.

Sam fakt mówi że dane planety są w tym samym miejscu 3 razy w przeciągu roku. Tak jakby okrążały słońce 3 razy, raz szybciej raz wolniej lub po prostu tak sobie wisiały w miejscu, a przez zmianę nachylenia Ziemi są tylko wtedy widoczne.

Myślę że Ziemia się obraca wokół słońca nawet ponad miliard lat o ile w ogóle się obraca wokół słońca.

Wtedy po drugiej stronie słońca jest więcej planet jak i obok, dalej, wzwyż i w dół. Są dla nas nie widoczne jak i nieznane. I myślę że NASA o tym wie a nie chce nagłaśniać że planuje podróż na inną z życiem planetę w naszym układzie słonecznym.

Myślę że kosmici odwiedzający naszą planetę są z tego układu słonecznego co nasz a na znakach polnych w zbożu poprzez metafory mówią że znają się z trzydziestoma ponad planetami na których jest życie.

My może od Merkurego do Plutona to nawet nie procent przestrzeni planet które są dookoła słońca. I myślę że kosmici są z tego układu. A kształtów nam ich znanych jest od pięciu wzwyż z tego co rozbili się na Ziemi pojazdami kosmicznymi, jak i z tego co pozostawiali i pozostawiają od czasu do czasu po sobie na kręgach w zbożu w postaci wiadomości które dano mi zwiedzić w internecie doszukując się prawdy.

Twórcą ścieżki dźwiękowej w filmie z lat w okolicach 60-70 z Amerykańskiej Bazy Area-51 jest www.NauczajmyZrozumienia.PL

Dzisiejszy zbiór myśli jak i analizy mej nad stanem układu słonecznego logicznie w odpowiedzi pozytywnej mówi że mówię prawdę a nasze Słońce może rozświetlać więcej niż 100 planet i na niektórych z nich może być życie tak jak u nas na planecie „Ziemia”. Wtedy musimy przyjąć do wiadomości że planety wcale nie muszą okrążać słońca a słońce je odpycha i przyciąga kręcąc nimi w bezruchu. Wtedy teoria Kopernika byłaby wadliwa. Chyba że obracają się wszystkie planety dookoła słońca ponad miliard lat a tego już nie jesteśmy wstanie śledzić.

Choć nie obalając teorii Kopernika wiedząc że znane nam planety okrążają słońce w 365 dni utrzymując przestrzeń jaka jest i tak nie będziemy wstanie zobaczyć planet po drugiej stronie słońca ponieważ odległość się od nich nie zmienia, więc cały czas mogą być w naszym układzie słonecznym planety na których jest życie.

Ale jakby ziemia okrążała słońce co 365 dni każdego dnia byśmy oglądali inne gwiazdy na niebie, a my widzimy ciągle te same dzięki którym pierwsi żeglarze się nie gubili w drodze z miejsca do miejsca przepływając morza i oceany.

Księżyc obraca się dookoła ziemi w przeciągu około 27,3 dnia z tego co podają Ziemskie Podręczniki, a z moich analiz księżyc obraca się w stronę słońca a Ziemia go wypycha za siebie utrzymując na swej orbicie. Ziemia się obraca pod kątem więc z jednego miejsca nie będzie widoczne zaćmienie słońca podobno co 27,3 dnia.