“System, potyczki z nim i jego struktura”

Ta cywilizacja jest zbudowana z mądrości tworzenia, pomyłek, jak i zapobiegania. Człowiek to nadal człowiek, a jak ma zadanie narzucone przez szefa to zrobi to czego szef chce często nie mogąc nic dookoła po swojemu, nawet z analizą która jest bezstronną i dążącą do JEDNOŚCI. Po prostu musi słuchać szefa każdy w celu utrzymania pracy w każdym zawodzie, nawet tym od prawa i obowiązków.

Jak złagodzić sprawę Systemu?

Każdy musi się przyzwyczaić do tego że z nim nie wygra, wtedy omawia się złagodzenie, w miejscu gdzie może uda się złagodzić stronę błędu, jak i może uda się powołać sztab ludzi którzy siądą przed błędem aby go zamienić na coś w dobrym kierunku. System ruszają różnorakie przepisy i zasady, każdy od tego tam zależny, nawet wodzowie, a jak dopatrzą się błędu poprzez lud demokratyczny, znajdując wolny czas w wirze pracy, może uda się coś im zmienić pamiętając o najmłodszych w celu ich właściwego rozwoju.

Irytacja która rodzi bunt w nas, to tak zwana walka z systemem a jest z samej góry przegrana, jak i szkodliwa w próbie utrzymania światowej harmonii dla dobra łona przyszłych pokoleń i nas wszystkich.

Czemu? I jak pomóc?

Pamiętaj z błędami systemu nie da się walczyć. Po prostu są, jak nauczymy tej zasady wszystkich, może będzie jakaś demokratyczna harmonia. Ważne dać spokój Polityce i Policji by nie robiła gwałtownych nieprzemyślanych ruchów wobec obywateli. Błędy z ich strony zazwyczaj powstają jak coś ich przerasta i nie mają spokoju aby zaplanować dobry dla wszystkich stron plan. Choć jak wiemy człowiek to nadal człowiek i wielu pracowników musi się zgrywać, każdy jest innego bagażu przeżyć i doświadczeń, a tam przy współpracy bez spokoju mogą zaistnieć błędy w systemie.

Czym jest demokratyczna harmonia?

Spokojem po burzy w którym możemy zmienić szyk systemu na ten lepszy mając spokój na publikację nowych ulepszeń systemu będąc świadomym i liczącym na tych mieszkańców planety Ziemia w harmonii którzy są bezstronni a każdy chce się dołożyć do lepszego biegu systemu bez zaburzeń tego że świat jest zły i że trzeba się z nim kłócić. Świat po prostu trzeba uspokajać gdzie w spokoju będziemy mogli go zmieniać wspólnie. Nasze zdanie i działanie będzie wtedy widoczne.

Pomysł?

Jeśli nie widzimy tego w naszym kraju jak i sąsiednich krajach, musimy namówić przywódców danych Narodów na wystąpienie przy Mównicy Narodów którzy omówią bezsensowność walki z systemem jak i pomogą zrozumieć z jakimi prawami system się wiąże jak i to jak go leczyć.