„Dziś ciężko o dobry przykład…”

   Nie zabraknie też innej formy przykładu gdzie jest wiele rad i smutnych informacji nad stanem obecnym cywilizacji. Więc co jest dziś złym przykładem? Wejdźcie na filmy dla dorosłych, filmy dokumentalne z wojen, jak i filmy i teledyski które przedstawiają przemoc i przekleństwa to zobaczycie na własne oczy, czego tak naprawdę nie polecam.

   Przedmiot “Chemia”, “Religia”, “Historia” powinna być zakazana w szkole z powodu iż jest niebezpieczna dla rozwoju właściwego przyszłych pokoleń. Gry komputerowe jak i narkotyki też są złym przykładem w miejscu gdzie przemoc i szybkie przemieszczanie z wirtualnych jak i rzeczywistych pomieszczeń narusza właściwe funkcjonowanie umysłu… Pobudzanie zmysłów szybkim tempem muzycznym jak i graficznym to też zły przykład. System nauczania na naszej planecie jest nie do końca dobry. Trzeba stworzyć organizację psychoanalityczną w celu nadania właściwych przedmiotów do edukacji.

Czego mogą się uczyć młode umysły dla dobra przyszłych pokoleń, aby nie było zamieszek jak i ataków wraz buntami? Proste potrzebujemy matematyki, architektury, budownictwa, majsterkowania aby otworzyć umysł na czyn, potrzebujemy też informatyki, fizyki, gramatyki, natury z geografią, biologii uproszczonej, mechaniki, gimnastyki, jak i najważniejszej nauki “historii zmysłów”. Czyli tak naprawdę nauka o budowie duszy i jej życiu w świecie wraz z zapoznaniem z Bogiem że to właśnie On nas trzyma przy życiu w kontynuacji. Więcej nie trzeba. A czemu tak mało aż do liceum i w całym liceum? To jest wszystko czego potrzebuje człowiek do tworzenia cywilizacji i właściwego rozwoju. Większość innych działów jako hobby aby młodzież zawsze tętniła życiem. Chemia i wiele innych specjalnych dziedzin pod przysięgą już na studiach. Najlepsza start paczka jaka może być… Uczeń będzie miał czas na siebie i będzie prawdziwym wszechstronnym ludziem. No ale nie odbijajmy od tematu. Podszywanie się za Jezusa w kościele to też zły przykład. Bo i tak nie da tego co oferuje, a będąc sobą opierając się na swoim bagażu doświadczeń będzie wstanie pomagać. Słowo spisane z pradawnych dziejów ludzkości które głosi wprowadza w błąd w dzisiejszej rozbudowie cywilizacji, a to zaburza nasz wolny umysł do dalszych działań w miejscu wielu wierzeń. Choć religia ta byłaby owocna jeśli wszyscy by w nią wierzyli, dosłownie wszyscy, no ale tak nie jest. Księża robią to nieświadomie poprzez budowę swej osoby z tego co ich otaczało w całym swym życiu. Nie można zapominać że są wielkiego serca jak i uczuć do wszystkich Braci i Sióstr, musimy zmienić kościół w miejsce apostolstwa nowych czasów. Choć Nawet bajki to zły przykład… I widzicie czym Wy dziś żyjecie, a ja wraz z wami. Dajcie mi się spełnić w polityce dla dóbr narodów bo nie wytrzymam. Choć prawda większość będzie miała mnie za tyrana, gdzie będę chciał zakończyć erę złego przykładu. Po to Aby przygotować godny dom dla przyszłych jak i młodych pokoleń. Było jak i jest wiele różnych kultur tu na tej planecie. Nikt nie mówił że nasza jest idealna. Ważne aby była uważna i przemyślana.

Nie zapominajcie, wszystkie przyszłe pokolenia są trzymane w rękach Boga Naszego Stwórcy gdzie tworzy nas w ciągłej kontynuacji. A to od otoczenia i w nim zawartych informacji zależy rozwój ich duszy jak i cywilizacji. Nooo ileż można, i jak długo będziemy wystawiać na trudne czasy przyszłe pokolenia na życie jak w piekle, tak naprawdę mało dla nich zmieniając właściwie. Mam już dość, i chcę zacząć działać dla dóbr przyszłych pokoleń. Gdzie pierw musimy nauczyć dany lud do współpracy jak i namówić go dla poświęcenia swego życia tu na tej planecie dla przyszłych pokoleń. Odrzucając z siebie zły przykład, a przyszłe pokolenia będą mogły się napędzać o życiu dla przyszłych pokoleń. A to zaowocuje w ich dobre życie jak i lepsze tych co będą później. Przez to wszystko w miejscu gdzie otrzymuję choć trochę spokoju, mam czas aby płakać nad nami wszystkimi tu na tej planecie. Gdzie forma przekazu z swej istoty jest wieloznaczna. A każdy do siebie bierze co chce gubiąc się w próbie zrozumienia właściwego trybu do bytu w Domu Bożym, w ciągle się rozwijającej cywilizacji.

Logika bez świętej logiki jest toksyczną logiką…

   Po zdobywaniu amerykańskiego snu, i tak każdy się ocknie wśród sklepów, hal, boisk, bloków, domów, wąskich uliczek, szybkich samochodów, motorów, nad głową samolotów. Rozglądając się na nowo czy coś się ruszyło, uciekając przed czasem w sferę swojego bytu. Zapominając o wspólnym bycie… Gdzie ruch walczących o jedność między wszystkimi? Gdzie walczący o nową dopracowaną edukację młodzieży która jest niezbędna? Gdzie walczący o więcej siedlisk wypoczynkowych, rozwojowych 24 na dobę dla osób publicznych? Gdzie miejsce na nas w życiu doczesnym? Zamknęliśmy się w sferze iluzji i naszych pragnień, nie zwracając uwagi na nasz dom, dzielnice, miasto, region ,województwo, kraj, kontynent, planetę, w miejscu gdzie nie rozumiemy przybyszów z innych planet którzy zostawiają metafory na polach, a one omawiają z czym musimy się pojednać aby było lżej przyszłym pokoleniom, tak samo jak nam samym. A czasami chcą podtrzymać na duchu. Ciekawostka… Wiecie że sprzęt którym wyparowują wodę z zbiorów, tworząc jednocześnie piktogramy, może wysuszyć całą wioskę z wody jak i w jeziorze, tak jak i z człowieka… Ogólnie akcja. Bo tego nie używają przeciwko ludziom. Choć były nowinki o wysuszonych krowach w USA, opowiadając zabobon o bestii demonie która je pożerała bez zostawiania śladów. A najprawdopodobniej to wielkości laser breloczek który wyparowuje wodę. W miejscu gdzie jednego dnia my na tej planecie zabijamy miliony zwierząt. A istoty z obcych planet przedstawiamy jako krwiopijne bestie. A to my nimi jesteśmy. Nie rozumiem opętania ludzi. To ludzie ludziom zgotowali ten los. Jakbyśmy się opierali na sobie, na kontakcie w Duchu Świętym, mądrości i życzliwości to byłoby pięknie. I tak sobie mam i też nie rozumiem już naprawdę krzyku polskiej młodzieży w polskim Rapie i ogólnoświatowym. Walczą tylko o swoje ego, tylko o to jacy mogą być w oczach innych, gdy rozdziewiczenie “podnieta” nowych brzmień mija, gdy psychologia jednostek przemija… gdzie młodzież ponosi emocjonalnie, zmieniając stan organizmu fundamentu państwa gdzie wiele osób może stracić smak z przesilenia stanów emocjonalnych i ich karuzeli. Większość nas będzie chciała być bardziej opanowana przyjmując swoje prawdy o miejscu w jakim się znaleźliśmy tworząc swą osobę na biegu. Gdzie przesilenie kulturowe będzie jak erupcja wulkanu dla standardu życia obywateli “Ziemia”. Nie zapominając że też jest wielu tu życzliwych jak i biegłych w swych czynach dla dóbr narodów i też się martwią o swoje dzieci wraz z przyszłymi pokoleniami… Jakby się słuchało muzyki z nieba, a nie z głośników, to jakby wyglądała? Po…